O čem je voda

cyklus aktivit o vodě pro studenty, které organizuje Ústav vodního hospodářství obcí, Fakulta stavební VUT v Brně 

Voda je základ života a bez vody to zkrátka nejde. Slýcháme, že vody je málo, je třeba neplýtvat a šetřit, kromě toho obsahuje celou škálu znečištění, každou chvíli se objeví nějaké nové znečištění. Pokud chceme mít vodu stále k dispozici, 24 hodin denně, je třeba nasadit velké úsilí, aby jí bylo stále dost a dala se pít. K tomu je třeba nasazení celé řady technologií, a hlavně spousty odborných znalostí. 

Chceš se dozvědět, jak to je s vodou, co všechno je potřeba znát, aby pořád tekla? Nebo si jen rozšířit znalosti. Pak se přihlas, a hlavně přijď na aktivitu z cyklu „O čem je voda“. 

Podmínky:

Aktivity jsou volně dostupné pro studenty jakékoliv školy, od průmyslováků, přes gymnazisty až vysokoškoláky včetně našich stávajících studentů. 

Všechny aktivity jsou volně dostupné (zdarma) po registraci. Upřednostňujeme registraci on-line, možná i na místě. Aktivita se koná v případě nejméně 5 přihlášených zájemců předem (on-line). 

Místo konání: budova Fakulty stavební VUT v Brně, Žižkova 17 (místnost uvedena u aktivit), termín je vždy ve středu odpoledne od 15 hodin, pokud není uvedeno jinak. Případnou dopravu si zajišťují účastnící individuálně (v případě více zájemců, může být doprava domluvena hromadně). U některých aktivit (exkurze) bude nezbytné provést školení o bezpečnosti (na začátku akce).
 

Přehled akcí:

Termín  Téma/přednášející  Místnost 
9.11.2022     
     
     

 

Kontakt a přihláška 

QRCode pro Registrace na cyklus aktivit o vodě pro studenty